W Niedzielę Palmową gościliśmy chóru "W Dobrym Tonie" z Torunia, który przygotowal koncert połączony z programem zatytułowanym "Mój Chrystus połamany".
Dziękujemy chórowi oraz ks. Wojciechowi Rychertowi, proboszczowi z Radzynia Chelmińskiego, za wprowadzenie nas w ducha zbliżających się świat Zmartwychwstania.