Parafia pw. Świętego Wojciecha w Jabłonowie Zamku
Jabłonowo-Zamek

Ogłoszenia parafialne na XIV Niedzielę Zwykłą (9.07.23)

Poniedziałek, 10 Lipiec 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na XIV Niedzielę Zwykłą (9.07.23)


 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

9 lipca 2023 r.

  1. Witam bardzo serdecznie parafian, sympatyków oraz gości nawiedzających naszą świątynię.
  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 17.00, w czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego od godz. 16.00 do 17.00.
  3. W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy: we wtorek św. Benedykta opata, w środę św. Brunona z Kwerfurtu, a czwartek śśw. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta a w sobotę św. Bonawenturę.
  4. We czwartek 13 lipca o godz. 17.00 Msza św. i nabożeństwo fatimskie. Tradycyjnie po Mszy św. odbędzie się procesja z figurką Matki Bożej Fatimskiej połączona z modlitwą różańcową i śpiewem pieśni maryjnych.  Serdecznie zapraszam.
  5. Jako przewodnik „grupy zielonej” zapraszam na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Toruńskiej na Jasną Górę w dniach 1-12 sierpnia. Wychodzimy 1 sierpnia (we wtorek) po Mszy św. o godz. 9.00 z naszego kościoła i udajemy się do Wąbrzeźna, gdzie będzie pierwszy nocleg. Następnego dnia wyruszamy już z grupą wąbrzeską i radzyńską w stronę Częstochowy. Spotkanie organizacyjne odbędą się w sobotę, 29 lipca,. o godz. 19.00  w naszym kościele. Serdecznie zapraszam.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta budowlana. Od poniedziałku 24 lipca rozpoczną się prace związane z wymianą poszycia dachu na budynku gospodarczym. Ściągniemy etrnit a następnie odeskujemy dach położymy papę i założymy blachodachówkę. Gdyby któryś z panów dysponował w tych dniach czasem prosiłbym o pomoc przy pracach remontowych.
  7. W piątek wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Chorwacji. W tym czasie zastępować mnie będzie ojcowie werbiści. Wszelkie sprawy biurowe proszę załatwiać z siostrą Chrystianą najlepiej po Mszach św.
  8. Pan Ryszard Bober pragnie zaprosić na „Biesiadę z Senatorem”, która rozpocznie się dziś o godz. 15.00. W czasie biesiady przewidziano atrakcje dla całej rodziny: animacje dla dzieci, dmuchańce, fotobudka oraz koncerty. Czujcie się zaproszeni.
  9. Zachęcam do nabycia tygodnika „Niedziela”.
  10. Intencje Mszy św.

 

 

Msze święte

Niedziela i święta
08.00, 09.30, 11.30

Dni powszednie
17:00

Liturgia dnia - skrót


Biuro Parafialne

Poniedziałki i piątki w godzinach:

15.30-16.30

oraz

po Mszach Świętych

Spowiedź

15 minut przed każdą Mszą św.

Facebook