Parafia pw. Świętego Wojciecha w Jabłonowie Zamku
Jabłonowo-Zamek

Ogłoszenia parafialne na XIV Niedzielę Zwykłą (7.07.24)

Niedziela, 07 Lipiec 2024 r.

Ogłoszenia parafialne na XIV Niedzielę Zwykłą (7.07.24)


 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

7 LIPCA 2024 r.

  1. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 17.00, w czwartek adoracja oraz nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i modlitwy o powołania od godz. 16.00.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy: w poniedziałek św. Jana z Dulki, w czwartek św. Benedykta patrona Europy, w piątek św. Brunona z Kwerfurtu.
  3. W sobotę - 13 lipca na godz. 17.00 – zapraszam wszystkich na Mszę świętą z nabożeństwem fatimskim. Tradycyjnie po Mszy św. odbędzie się procesja z figurką Matki Bożej Fatimskiej połączone z modlitwą różańcową i śpiewem pieśni maryjnych. Dla kandydatów do bierzmowania nabożeństwo jest obowiązkowe.
  4. Jako przewodnik „grupy zielonej” zapraszam na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Toruńskiej na Jasną Górę w dniach 1-12 sierpnia. Wychodzimy 1 sierpnia (w czwartek) po Mszy św. o godz. 9.00  z naszego kościoła i udajemy się do Wąbrzeźna, gdzie będzie pierwszy nocleg. Następnego dnia wyruszamy już z grupą wąbrzeską i radzyńską w stronę Częstochowy. Serdecznie zapraszam. Zapisy w biurze parafialnym.
  5. Parafia organizuje autokar do Częstochowy dla osób, które chciałby ostatniego dnia pieszej pielgrzymki - 12 sierpnia – towarzyszyć Grupie Zielonej i wejść z nią na Jasną Górę. Koszt 160 zł.
  6. Do 15 lipca proszę o uzupełnienie wpłat osoby, które wyjeżdżają na pielgrzymkę do Szczecina oraz udają się autokarem do Częstochowy.
  7. Zachęcam do nabycia tygodnika „Niedziela”.
  8. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej:

Stanisława Czyżykowska z Budziszewa

Wiesław Gutowski z Jabłonowa Zamku

Helena Szymczak z Jabłonowa Pomorskiego

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

  1. Intencje mszalne:

 

 

Msze święte

Niedziela i święta
08.00, 09.30, 11.30

Dni powszednie
17:00

Liturgia dnia - skrót


Biuro Parafialne

Poniedziałki i piątki w godzinach:

15.30-16.30

oraz

po Mszach Świętych

Spowiedź

15 minut przed każdą Mszą św.

Facebook