Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę WIelkiego Postu (1.02.26)
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
1 MARCA 2026 r..
- Zakończyliśmy rekolekcje wielkopostne, które prowadził ks. Andrzej Jankowski. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w tym ważnym duchowym wydarzeniu.
- Zapraszam w każdy piątek Wielkiego Postu na godz. 16.30 na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a następnie na Mszę św. z kazaniem pasyjnym.
- W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 9.00.
- W dzisiejszą niedzielę odbywa się zbiórka do puszek na misyjne dzieło Ad Gentes.
- W tym tygodniu obchodzimy dni eucharystyczne. W pierwszy czwartek miesiąca - po Mszy św. o godz. 17.00 - wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej od godz. 15.30 do 16.30. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające Najśw Sercu Maryi od godz. 16.15.
- Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w przyszła sobotę w godzinach przedpołudniowych.
- W przyszła sobotę o godz. 12.00 w salce parafialnej spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej.
- W biurze parafialnym można odbierać kartki do spowiedzi wielkanocnej.
- Zapowiedzi przedmałżeńskie:
Łukasz Pęcherek, zam. Budziszewo
Nikoletta Orłowicz, zam. Jabłonowo Pomorskie
- Zachęcam do zakupu i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.