Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu (15.03.26)
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
15 MARCA 2026 r..
- Trwamy w okresie Wielkiego Postu. Zapraszam w każdy piątek Wielkiego Postu na godz. 16.30 na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a następnie na Mszę św. z kazaniem pasyjnym.
- W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 9.00. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.
- W biurze parafialnym można odbierać kartki do spowiedzi oraz można zakupić świece wielkanocne w kształcie jajka w cenie 20 zł i paschalik w cenie 12 zł.
- Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na kolektę gospodarczą.
- W przyszły czwartek obchodzić będziemy uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
- W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św.
- Klub seniora zaprasza na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się przyszłą niedzielę oraz w Niedzielę Palmową w salce parafialnej.
- Spowiedź wielkopostna w naszej parafii z zaproszonymi księżmi odbędzie się w poniedziałek, 23 marca, w godzinach od 9.00 do Mszy św. o godz. 9.30 oraz od 16.00 do 17.00. Zapraszam serdecznie.
- Zbliżają się święta Zmartwychwstania Pańskiego. Nasza parafia pragnie zaprosić na koncert chóru "W Dobrym Tonie" z Torunia połączony z programem zatytułowanym "Mój Chrystus połamany", który wprowadzi nas w wydarzenie Wielkiego Tygodnia. Koncert obędzie się w naszym kościele w Niedzielę Palmową, 29 marca, o godz. 15.30.
- Zachęcam do zakupu i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.