Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkanocną (19.04.26)
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA WIELKANOCNA
19 KWIETNIA 2026 r.
- Zapraszam jutro na adoracja od godz. 17.30 do 18.00.
- W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z Mszą św. o godz. 17.00.
- W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i modlitwy o powołania od godz. 16.00.
- W czwartek przeżywamy w naszej parafii uroczystość odpustową. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. Wojciecha Raszkowskiego rozpocznie się o godz. 17.00. Zachęcam do wspólnego świętowania tego ważnego wydarzenia.
- Spotkanie z kandydatami do bierzmowania rozpocznie się w piątek Mszą św. o godz. 18.00 a następnie przejdziemy do salki.
- W przyszłą sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 w salce spotkanie z Radą Parafialną.
- Pragnę podziękować za ofiary dziś złożone na kolektę gospodarczą. W ostatnim czasie dociepliliśmy strop nad biurem parafialnym oraz usunęliśmy przecieki.
- Chciałbym zaprosić 16 maja na jednodniowy wyjazd do Torunia do Sanktuarium Matki Bożej Gwiazdy Nowej Ewangelizacji. Odbędzie się tam spotkanie modlitewne Grupy Zielonej Ziemi Chełmińskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Wyjazd o godz. 9.00.
Plan: 10.30 – okazja do zwiedzania Sanktuarium
11.15 Różaniec
12.00 Msza św.
Po Mszy procesja pokutna
Powrót
Koszt 50 zł. Zapisy w biurze parafialnym.
- Pragnę wszystkich serdecznie zaprosić na festyn parafialny, który odbędzie się w sobotę 23 maja. Osoby, które chciałyby przekazać rzeczy do loterii fantowej lub wspomóc festyn w inny sposób proszone są o kontakt najpóźniej do 17 maja. Mam nadzieję, że ponownie będzie to okazja do radosnego spotkania.
- Zachęcam do nabycia tygodnika „Niedziela”.
- Intencje mszalne.