Choć tego lata pięknych, słonecznych dni było jak na lekarstwo, udało nam się złapać kilka ciepłych chwil i przenieść część zajęć teoretycznych na świeże powietrze.
Seniorzy chętnie skorzystali z tej możliwości — łącząc przyjemne z pożytecznym.
Rozmowy, nauka, wspólna praca i odrobina słońca stworzyły wyjątkową atmosferę.
Takie momenty pokazują, jak ważne jest bycie razem i jak wiele radości daje nawet krótka chwila w plenerze.
Projekt „Drzewo Życia” dofinansowany jest ze środków Programu Wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025, Edycja 2025.